FURNITURE / Tables / Matbord med klaffar 10706415
nr 1070 6415
Matbord med klaffar
pedestal, England, length: 60 + 2x39, width: 92 cm, height: 76 cm, wear, damages.
Pelarfot, England, längd: 60 + 2x39, djup: 92 cm, höjd: 76 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 100
Monday November 21 2016
at 19:39:33
17/11 12:23:46